Tak rychtyk

Jako wyonaczyć podwyżka?

Mosz też tak że rady byś wiyncy zarobioł ale cie fest mierzi coby iść do szefa i mu szwandrać czamu ci sie noleży tela i tela? Wolisz machnyć rękom a mieć święty spokój i sie nie tropić? Morzi cie jak mosz sie zebrać w sobie i zagodać do szefa? Niiii, tak ni może być! Nie odpuszczomy! Jak nie spróbujesz to psińco bydziesz mioł. Gelt szczęścio nie dowo ale dycki tymu szczęściu pomogo. Ale teroz jako se ta podwyżka nasztelować?

  • Pyrsze co to wyluzuj. Jak bydziesz znerwowany i spięty to godka wyńdzie nieszczerze i niezręcznie. DYCHEJ. Dymboki oddech dycki ratuje. Rachuj do dwadziestu, to tyż pomogo.

  • Narychtuj se konkretno lista swoich osiągnięć i nojlepszy pokoż to w cyfrach. Ogólniki żodnego nie przekonajom, trza być szczegółowym.
  • Używej liczby mnogi, np. „osiągnylimy”, „nasza firma”, „momy dobre wyniki”. Zocnie jak sie identyfikujesz ze swoim pracodawcom i z tym co robisz.
  • Znosz mało wiela swoigo szefa. Pokombinuj co za argumenty może mieć coby Ci nie dać podwyżki. Na wszysko narychtuj odpowiedź tak coby sie nie dać.
  • Jak wiysz że zarobiosz myni podle średnij Twoigo zawodu w Twoim regionie to zaros o tym godej! Nie słuchej że firma musi tnyć koszty i różncyh takich duperszwanców. Teroz je czas pracownika a nie pracodawcy. Firm je moc a zocnych pracowników mało.

 

  • Twój szefunio najprawdopodobniej bydzie z Tobom dżistoł i próbowoł wycyrklować tak coby obniżyć stawka. Beztuż zawczasu podej kapka wiyncy tak coby mieć z czego potym zyńść.
  • Nie skokejcie se do ślypiii bo to eszcze nigdy nikomu nie pomogło. Po leku, nie nerwowo a bydzie dobrze.

Ni ma sie co sztresować bo tak rychtyk Twój szef kejsik też był w ganc tej samej sytuacji i też próbowoł nawynokwiać wiyncy geltu. Próbuj! Powodzynio i trzimia kciuki FEST!

About The Author

Dodaj komentarz