fbpx
5 zwyków kiere lepszy zawczasu niechać
Tak rychtyk

5 zwyków kiere lepszy zawczasu niechać

Wszyjscy by my chcieli żyć długo a szczęśliwie ale tak rychtyk roztomajcie to bywo z tym spokojem i szczęśliwościōm. Ale, ale! Je kupa rzeczy kierych możesz nie robić coby sie lepszy żyło. Jo uważōm że te piyńć je jednymi z nojważniejszych.

1.  Rozpamiyntywani przeszłości

Co Ci to do? Uwaga, uwaga… Psinco. Trza yny wyciągać wnioski ze wszyskigo i tela. To co je tak rychtyk ważne to je TYN MOMENT. To wszysko co mosz i nie zaprzepaść se tego rozmyśliwaniym o błędach abo kabociorzach z przeszłości.

2.  Lajera, nadmierne rozkminki

Nie kombinuj tela. Co kiery powiedzioł, jako kiery odebroł co pedziałaś Ty, co tamtyn mioł na myśli, czy tamta sie aby nie obraziyła? Smooool to. Swoja energia przeteguj na tryning, czytani ksiōnżki, naworz co dobrego… Wszysko je lepsze niż myśleć za moc.

5 zwyków kiere lepszy zawczasu niechać3.  Obwiniani sie

Wszyscy popełniomy błędy. I tela w tymacie.

4. Spinani sie

Po co, na co? Bydziesz widzieć, za pora miesiyncy ani nie bydziesz pamiętać o niecherskij rozmowie z szefem. W geszefcie je długo raja do kasy? No i szyjn, możesz se na chwila pomedytować i skupić na oddechu. Twój facet zaś ciepnył fusekle na zola zamiast do kosza? Dej pokój, niech leżōm.

Szkoda życio na haje o duperszwance!

5 zwyków kiere lepszy zawczasu niechać

5. Strach przed nowym 

Zmiany som dobre i potrzebne! Dużo uczōm i zmieniajōm życi na lepsze. Na początku sie zdo że to jakiś pierzińśtwo ale bydziesz widzieć – wszysko sie dzieje po coś! I dobrze że sie dzieje…

Co byś jeszcze dodoł do tej listy? Czego lepszy nie robić coby sie zocnie żyło?

 

Dodaj komentarz